Результати голосування

Вибори депутатів Харківської обласної ради

Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Всі територіальні виборчі округи

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ В РОЗРІЗІ ДІЛЬНИЦЬ

ДільницяРеквізити виборчої дільниці
Округ, кандидатиНомер виборчого округу та ПІБ кандидатів, закріплених місцевою організацією політичної партії за виборчим округом
Всього голосівЗагальна кількість голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Голосів ЗАКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосів ЗАВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
1 630290: смт Дворічна, районний будинок культури, танцювальна зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 891 520.058361391694725 5.84%
2 630291: смт Дворічна, КП "Дворічна", зала засідань ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 355 80.022535211267606 2.25%
3 630292: с.Западне, школа, вестибюль ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 114 30.026315789473684 2.63%
4 630293: с.Вільшана, сільський будинок культури, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 339 330.097345132743363 9.73%
5 630294: с.Лиман Перший, фельдшерсько-акушерський пункт, хол ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 49 120.24489795918367 24.49%
6 630295: с.Першотравневе, сільський будинок культури, глядацька зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 106 160.15094339622642 15.09%
7 630296: с.Богданівське, сільський будинок культури, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 273 290.10622710622711 10.62%
8 630297: с.Кам’янка, школа, вестибюль ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 303 350.11551155115512 11.55%
9 630298: с.Строївка, бібліотека, читальна зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 55 30.054545454545455 5.45%
10 630299: с.Колодязне, сільська рада, зала засідань ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 321 210.065420560747664 6.54%
11 630300: с.Новоужвинівка, сільський клуб, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 50 20.04 4%
12 630301: с.Одрадне, сільський клуб, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 20 00 0%
13 630302: с.Кутьківка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 251 80.031872509960159 3.19%
14 630303: с.Лиман Другий, школа, спортивна зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 234 110.047008547008547 4.7%
15 630304: с.Миколаївка, школа, вестибюль ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 163 60.03680981595092 3.68%
16 630305: с.Новоєгорівка, школа, спортивна зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 218 70.032110091743119 3.21%
17 630306: с.Великий Виселок, сільський клуб, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 141 20.014184397163121 1.42%
18 630307: с.Гракове, адмінбудинок ПП "Ельдар плюс", зала засідань ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 82 20.024390243902439 2.44%
19 630308: с.Мальцівка, сільський клуб, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 56 10.017857142857143 1.79%
20 630309: с.Петро-Іванівка, адмінбудинок сільської ради, зала засідань ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 196 60.030612244897959 3.06%
21 630310: с.Піски, сільський будинок культури, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 442 70.015837104072398 1.58%
22 630311: с.Рідкодуб, сільський будинок культури, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 188 30.015957446808511 1.6%
23 630312: с.Тавільжанка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 368 210.057065217391304 5.71%
24 630313: с.Тавільжанка, школа, спортивна зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 312 130.041666666666667 4.17%
25 630314: с.Токарівка, сільський клуб, актова зала ТВО №14: Ушаков Гліб Вікторович, Застава Володимир Ілліч, Буряк Олександр Анатолійович, Доля Любов Іванівна, Васильєва Юлія Алімівна, Канашевич Андрій Вікторович, Гвілія Руслан Бабушийович, Радченко Олександр Олександрович, Козир Наталія Євгенівна, Щербаченко Алла Вікторівна, Єгоров Анатолій Володимирович, Артьомова Світлана Віталіївна 212 130.061320754716981 6.13%
Всього 5739 314 5.47%
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest