Результати голосування

Вибори депутатів Дворічанської селищної ради

Харківська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Всі територіальні виборчі округи

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ В РОЗРІЗІ ДІЛЬНИЦЬ

ДільницяРеквізити виборчої дільниці
Округ, кандидатиНомер виборчого округу та ПІБ кандидатів, закріплених місцевою організацією політичної партії за виборчим округом
Всього голосівЗагальна кількість голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Голосів ЗАКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосів ЗАВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
1 630290: смт Дворічна, районний будинок культури, танцювальна зала ТВО №1: Струков Юрій Миколайович, Кураш Микола Васильович, Кобилєв Андрій Іванович, Мараховська Олеся Анатоліївна, Бологова Тетяна Миколаївна, Куштим Геннадій Володимирович, Нейман Павло Володимирович, Кущ Андрій Георгійович, Поліщук Світлана Григорівна 884 990.11199095022624 11.2%
2 630291: смт Дворічна, КП "Дворічна", зала засідань ТВО №1: Струков Юрій Миколайович, Кураш Микола Васильович, Кобилєв Андрій Іванович, Мараховська Олеся Анатоліївна, Бологова Тетяна Миколаївна, Куштим Геннадій Володимирович, Нейман Павло Володимирович, Кущ Андрій Георгійович, Поліщук Світлана Григорівна 364 120.032967032967033 3.3%
3 630292: с.Западне, школа, вестибюль ТВО №1: Струков Юрій Миколайович, Кураш Микола Васильович, Кобилєв Андрій Іванович, Мараховська Олеся Анатоліївна, Бологова Тетяна Миколаївна, Куштим Геннадій Володимирович, Нейман Павло Володимирович, Кущ Андрій Георгійович, Поліщук Світлана Григорівна 113 10.0088495575221239 0.88%
4 630293: с.Вільшана, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 341 260.07624633431085 7.62%
5 630294: с.Лиман Перший, фельдшерсько-акушерський пункт, хол ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 48 110.22916666666667 22.92%
6 630295: с.Першотравневе, сільський будинок культури, глядацька зала ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 104 80.076923076923077 7.69%
7 630296: с.Богданівське, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 272 190.069852941176471 6.99%
8 630297: с.Кам’янка, школа, вестибюль ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 303 1540.50825082508251 50.83%
9 630298: с.Строївка, бібліотека, читальна зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 55 40.072727272727273 7.27%
10 630299: с.Колодязне, сільська рада, зала засідань ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 315 450.14285714285714 14.29%
11 630300: с.Новоужвинівка, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 52 10.019230769230769 1.92%
12 630301: с.Одрадне, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 21 20.095238095238095 9.52%
13 630302: с.Кутьківка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №1: Струков Юрій Миколайович, Кураш Микола Васильович, Кобилєв Андрій Іванович, Мараховська Олеся Анатоліївна, Бологова Тетяна Миколаївна, Куштим Геннадій Володимирович, Нейман Павло Володимирович, Кущ Андрій Георгійович, Поліщук Світлана Григорівна 257 80.031128404669261 3.11%
14 630303: с.Лиман Другий, школа, спортивна зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 234 90.038461538461538 3.85%
15 630304: с.Миколаївка, школа, вестибюль ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 180 40.022222222222222 2.22%
16 630305: с.Новоєгорівка, школа, спортивна зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 214 290.13551401869159 13.55%
17 630306: с.Великий Виселок, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 138 10.0072463768115942 0.72%
18 630307: с.Гракове, адмінбудинок ПП "Ельдар плюс", зала засідань ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 81 30.037037037037037 3.7%
19 630308: с.Мальцівка, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 58 110.18965517241379 18.97%
20 630309: с.Петро-Іванівка, адмінбудинок сільської ради, зала засідань ТВО №1: Струков Юрій Миколайович, Кураш Микола Васильович, Кобилєв Андрій Іванович, Мараховська Олеся Анатоліївна, Бологова Тетяна Миколаївна, Куштим Геннадій Володимирович, Нейман Павло Володимирович, Кущ Андрій Георгійович, Поліщук Світлана Григорівна 195 130.066666666666667 6.67%
21 630310: с.Піски, сільський будинок культури, актова зала ТВО №3: Тамарян Мікаєл Григорович, Фомін Андрій Євгенович, Уруський Ігор Володимирович, Крейдун Антоніна Олександрівна, Смігунова Олена Юріївна, Макаров Олександр Анатолійович, Стойка Олена Павлівна, Ареп’єв Сергій Михайлович 448 30.0066964285714286 0.67%
22 630311: с.Рідкодуб, сільський будинок культури, актова зала ТВО №1: Струков Юрій Миколайович, Кураш Микола Васильович, Кобилєв Андрій Іванович, Мараховська Олеся Анатоліївна, Бологова Тетяна Миколаївна, Куштим Геннадій Володимирович, Нейман Павло Володимирович, Кущ Андрій Георгійович, Поліщук Світлана Григорівна 188 50.026595744680851 2.66%
23 630312: с.Тавільжанка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 362 140.038674033149171 3.87%
24 630313: с.Тавільжанка, школа, спортивна зала ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 312 180.057692307692308 5.77%
25 630314: с.Токарівка, сільський клуб, актова зала ТВО №2: Кісільов Олексій Анатолійович, Рибалко Євгеній Сергійович, Плескач Олександр Петрович, Черкасова Валентина Вікторівна, Хаперська Лариса Олександрівна, Потапова Олена Миколаївна, Пишняк Константин Олегович, Зубко Тетяна Миколаївна 210 220.1047619047619 10.48%
Всього 5749 522 9.08%
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest