Результати голосування

Вибори депутатів Дворічанської селищної ради

Харківська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

Всі територіальні виборчі округи

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ В РОЗРІЗІ ДІЛЬНИЦЬ

ДільницяРеквізити виборчої дільниці
Округ, кандидатиНомер виборчого округу та ПІБ кандидатів, закріплених місцевою організацією політичної партії за виборчим округом
Всього голосівЗагальна кількість голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Голосів ЗАКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосів ЗАВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
1 630290: смт Дворічна, районний будинок культури, танцювальна зала ТВО №1: Обілець Назарій Олександрович, Дорошенко Віктор Іванович, Панасюра Валерій Миколайович, Жиліна Ірина Сергіївна, Сниткіна Олена Леонідівна, Демченко Валерій Іванович, Патєєва Людмила Сергіївна 884 190.021493212669683 2.15%
2 630291: смт Дворічна, КП "Дворічна", зала засідань ТВО №1: Обілець Назарій Олександрович, Дорошенко Віктор Іванович, Панасюра Валерій Миколайович, Жиліна Ірина Сергіївна, Сниткіна Олена Леонідівна, Демченко Валерій Іванович, Патєєва Людмила Сергіївна 364 50.013736263736264 1.37%
3 630292: с.Западне, школа, вестибюль ТВО №1: Обілець Назарій Олександрович, Дорошенко Віктор Іванович, Панасюра Валерій Миколайович, Жиліна Ірина Сергіївна, Сниткіна Олена Леонідівна, Демченко Валерій Іванович, Патєєва Людмила Сергіївна 113 20.017699115044248 1.77%
4 630293: с.Вільшана, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 341 250.073313782991202 7.33%
5 630294: с.Лиман Перший, фельдшерсько-акушерський пункт, хол ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 48 20.041666666666667 4.17%
6 630295: с.Першотравневе, сільський будинок культури, глядацька зала ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 104 60.057692307692308 5.77%
7 630296: с.Богданівське, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 272 320.11764705882353 11.76%
8 630297: с.Кам’янка, школа, вестибюль ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 303 80.026402640264026 2.64%
9 630298: с.Строївка, бібліотека, читальна зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 55 40.072727272727273 7.27%
10 630299: с.Колодязне, сільська рада, зала засідань ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 315 80.025396825396825 2.54%
11 630300: с.Новоужвинівка, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 52 10.019230769230769 1.92%
12 630301: с.Одрадне, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 21 00 0%
13 630302: с.Кутьківка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №1: Обілець Назарій Олександрович, Дорошенко Віктор Іванович, Панасюра Валерій Миколайович, Жиліна Ірина Сергіївна, Сниткіна Олена Леонідівна, Демченко Валерій Іванович, Патєєва Людмила Сергіївна 257 50.019455252918288 1.95%
14 630303: с.Лиман Другий, школа, спортивна зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 234 100.042735042735043 4.27%
15 630304: с.Миколаївка, школа, вестибюль ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 180 30.016666666666667 1.67%
16 630305: с.Новоєгорівка, школа, спортивна зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 214 50.023364485981308 2.34%
17 630306: с.Великий Виселок, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 138 10.0072463768115942 0.72%
18 630307: с.Гракове, адмінбудинок ПП "Ельдар плюс", зала засідань ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 81 50.061728395061728 6.17%
19 630308: с.Мальцівка, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 58 30.051724137931034 5.17%
20 630309: с.Петро-Іванівка, адмінбудинок сільської ради, зала засідань ТВО №1: Обілець Назарій Олександрович, Дорошенко Віктор Іванович, Панасюра Валерій Миколайович, Жиліна Ірина Сергіївна, Сниткіна Олена Леонідівна, Демченко Валерій Іванович, Патєєва Людмила Сергіївна 195 70.035897435897436 3.59%
21 630310: с.Піски, сільський будинок культури, актова зала ТВО №3: Смігунов Віталій Володимирович, Смігунова Катерина Субхонівна, Луб’янко Вадим Анатолійович, Сємєнцова Тетяна Костянтинівна, Чиркін Сергій Вікторович 448 60.013392857142857 1.34%
22 630311: с.Рідкодуб, сільський будинок культури, актова зала ТВО №1: Обілець Назарій Олександрович, Дорошенко Віктор Іванович, Панасюра Валерій Миколайович, Жиліна Ірина Сергіївна, Сниткіна Олена Леонідівна, Демченко Валерій Іванович, Патєєва Людмила Сергіївна 188 20.01063829787234 1.06%
23 630312: с.Тавільжанка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 362 30.0082872928176796 0.83%
24 630313: с.Тавільжанка, школа, спортивна зала ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 312 100.032051282051282 3.21%
25 630314: с.Токарівка, сільський клуб, актова зала ТВО №2: Курбатов Микола Миколайович, Кулакова Альона Ігорівна, Ареф’єв Олександр Миколайович, Бабич Оксана Володимирівна, Пєнцов Микола Сергійович, Шевченко Наталя Петрівна 210 30.014285714285714 1.43%
Всього 5749 175 3.04%
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest