Результати голосування

Вибори депутатів Дворічанської селищної ради

Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»

Всі територіальні виборчі округи

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ В РОЗРІЗІ ДІЛЬНИЦЬ

ДільницяРеквізити виборчої дільниці
Округ, кандидатиНомер виборчого округу та ПІБ кандидатів, закріплених місцевою організацією політичної партії за виборчим округом
Всього голосівЗагальна кількість голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Голосів ЗАКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосів ЗАВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
1 630290: смт Дворічна, районний будинок культури, танцювальна зала ТВО №1: Третяков Леонід Петрович, Кучер Валентин Володимирович, Беспарточний Віктор Васильович, Куценко Оксана Миколаївна, Мірошніченко Оксана Григорівна, Строєв Олександр Миколайович, Губанова Тетяна Іванівна, Демченко Василь Іванович, Слюсар Тетяна Юріївна 884 2670.30203619909502 30.2%
2 630291: смт Дворічна, КП "Дворічна", зала засідань ТВО №1: Третяков Леонід Петрович, Кучер Валентин Володимирович, Беспарточний Віктор Васильович, Куценко Оксана Миколаївна, Мірошніченко Оксана Григорівна, Строєв Олександр Миколайович, Губанова Тетяна Іванівна, Демченко Василь Іванович, Слюсар Тетяна Юріївна 364 980.26923076923077 26.92%
3 630292: с.Западне, школа, вестибюль ТВО №1: Третяков Леонід Петрович, Кучер Валентин Володимирович, Беспарточний Віктор Васильович, Куценко Оксана Миколаївна, Мірошніченко Оксана Григорівна, Строєв Олександр Миколайович, Губанова Тетяна Іванівна, Демченко Василь Іванович, Слюсар Тетяна Юріївна 113 400.35398230088496 35.4%
4 630293: с.Вільшана, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 341 340.099706744868035 9.97%
5 630294: с.Лиман Перший, фельдшерсько-акушерський пункт, хол ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 48 100.20833333333333 20.83%
6 630295: с.Першотравневе, сільський будинок культури, глядацька зала ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 104 180.17307692307692 17.31%
7 630296: с.Богданівське, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 272 720.26470588235294 26.47%
8 630297: с.Кам’янка, школа, вестибюль ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 303 300.099009900990099 9.9%
9 630298: с.Строївка, бібліотека, читальна зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 55 80.14545454545455 14.55%
10 630299: с.Колодязне, сільська рада, зала засідань ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 315 960.3047619047619 30.48%
11 630300: с.Новоужвинівка, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 52 200.38461538461538 38.46%
12 630301: с.Одрадне, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 21 110.52380952380952 52.38%
13 630302: с.Кутьківка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №1: Третяков Леонід Петрович, Кучер Валентин Володимирович, Беспарточний Віктор Васильович, Куценко Оксана Миколаївна, Мірошніченко Оксана Григорівна, Строєв Олександр Миколайович, Губанова Тетяна Іванівна, Демченко Василь Іванович, Слюсар Тетяна Юріївна 257 630.24513618677043 24.51%
14 630303: с.Лиман Другий, школа, спортивна зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 234 300.12820512820513 12.82%
15 630304: с.Миколаївка, школа, вестибюль ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 180 530.29444444444444 29.44%
16 630305: с.Новоєгорівка, школа, спортивна зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 214 400.18691588785047 18.69%
17 630306: с.Великий Виселок, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 138 40.028985507246377 2.9%
18 630307: с.Гракове, адмінбудинок ПП "Ельдар плюс", зала засідань ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 81 110.1358024691358 13.58%
19 630308: с.Мальцівка, сільський клуб, актова зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 58 110.18965517241379 18.97%
20 630309: с.Петро-Іванівка, адмінбудинок сільської ради, зала засідань ТВО №1: Третяков Леонід Петрович, Кучер Валентин Володимирович, Беспарточний Віктор Васильович, Куценко Оксана Миколаївна, Мірошніченко Оксана Григорівна, Строєв Олександр Миколайович, Губанова Тетяна Іванівна, Демченко Василь Іванович, Слюсар Тетяна Юріївна 195 750.38461538461538 38.46%
21 630310: с.Піски, сільський будинок культури, актова зала ТВО №3: Старіков Юрій Володимирович, Лимар Олександр Олександрович, Овсянніков Сергій Васильович, Баранова Віта Вікторівна, Біляєва Інна Іллівна, Бабиш Михайло Васильович, Шнуренко Олена Миколаївна, Білоус Михайло Михайлович 448 640.14285714285714 14.29%
22 630311: с.Рідкодуб, сільський будинок культури, актова зала ТВО №1: Третяков Леонід Петрович, Кучер Валентин Володимирович, Беспарточний Віктор Васильович, Куценко Оксана Миколаївна, Мірошніченко Оксана Григорівна, Строєв Олександр Миколайович, Губанова Тетяна Іванівна, Демченко Василь Іванович, Слюсар Тетяна Юріївна 188 510.27127659574468 27.13%
23 630312: с.Тавільжанка, сільський будинок культури, актова зала ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 362 810.22375690607735 22.38%
24 630313: с.Тавільжанка, школа, спортивна зала ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 312 1070.34294871794872 34.29%
25 630314: с.Токарівка, сільський клуб, актова зала ТВО №2: Кресало Олександр Михайлович, Мухін Олександр Іванович, Кучер Віталій Володимирович, Семененко Ольга Володимирівна, Ковшарь Аліна Миколаївна, Острянін Петро Миколайович, Кравченко Тетяна Леонідівна, Каща Віктор Володимирович 210 580.27619047619048 27.62%
Всього 5749 1352 23.52%
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest