Довідник кандидатів | Вибори депутатів Харківської обласної ради | ТВО №14 (Великобурлуцька селищна громада, Вільхуватська сільська громада, Дворічанська селищна громада, Кіндрашівська сільська громада, Куп’янська міська громада, Курилівська сільська громада, Петропавлівська сільська громада, Шевченківська селищна громада Куп’янського району Харківської області)
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 66 17ТВО №14 1 Радьков Сергій Миколайович Вища Безпартійний ГО МРТ ʼЛісогорʼ Голова правління ГО МРТ ʼЛісогорʼ
2 Блок Кернеса 67 17ТВО №14 2 Чигрінов Вячеслав Васильович Вища Безпартійний Регіональна філія ʼПівденної залізниціʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізниціʼ Начальник служби кадрової та соціальної політики
3 Блок Кернеса 59 17ТВО №14 3 Колесникова Оксана Володимирівна Вища Безпартійна ТОВ ʼПоезіяʼ Директор з розвитку та комунікацій
4 Блок Кернеса 68 17ТВО №14 4 Кулик Олена Григорівна Вища Безпартійна Харківська обласна рада Начальник управління з питань місцевого самоврядування
5 Блок Кернеса 117 17ТВО №14 5 Цебро Антон Сергійович Виша Безпартійний БО БФ ʼУкраїнська довіраʼ Голова правління
6 Блок Кернеса 9 17ТВО №14 6 Фадєєнко Галина Дмитрівна Вища Безпартійна ДУ ʼНаціональний інститут терапії ім.Л.Т.Малої НАМН Україниʼ Директор
7 ЄврСолідарність 38 17ТВО №14 1 Курило Володимир Сергійович Професійно-технічна член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Тимчасово не працює
8 ЄврСолідарність 63 17ТВО №14 2 Рибалка Сергій Вікторович Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Фізична особа-підприємець ʼКОМПІʼ Продавець консультант
9 ЄврСолідарність 64 17ТВО №14 3 Солохова Тетяна Олександрівна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Акціонерне товариство ʼХарківгазʼ Інженер-проектувальник
10 ЄврСолідарність 65 17ТВО №14 4 Бєлашов Олег Миколайович Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Фермерське господарство ʼВікторія 777ʼ Голова
11 ЄврСолідарність 66 17ТВО №14 5 Романюк Людмила Анатоліївна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Тимчасово не працює
12 Слуга народу 36 17ТВО №14 1 Ушаков Гліб Вікторович Вища Безпартійний Фізична особа - підприємець
13 Слуга народу 21 17ТВО №14 2 Застава Володимир Ілліч Вища Безпартійний Тимчасово не працює
14 Слуга народу 83 17ТВО №14 3 Буряк Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Спортивний клуб ʼНорвенʼ Спортивний директор
15 Слуга народу 110 17ТВО №14 4 Доля Любов Іванівна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКуп’янське територіальне медичне об’єднанняʼ Заступник директора
16 Слуга народу 72 17ТВО №14 5 Васильєва Юлія Алімівна Вища Безпартійна Великобурлуцька районна державна адміністрація Харківської області Керівник апарату Велико-бурлуцької районної державної адміністрації
17 Слуга народу 64 17ТВО №14 6 Канашевич Андрій Вікторович Вища Безпартійний Шевченківська районна державна адміністрація Харківської області Голова Шевченківської районної державної адміністрації
18 Слуга народу 85 17ТВО №14 7 Гвілія Руслан Бабушийович Вища Безпартійний Громадська організація ʼЄдина країна - це Українаʼ Керівник
19 Слуга народу 114 17ТВО №14 8 Радченко Олександр Олександрович Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство ʼКуп’янський молочно-консервний комбінатʼ Генеральний директор
20 Слуга народу 115 17ТВО №14 9 Козир Наталія Євгенівна Вища Безпартійна Виробничий підрозділ ʼЛозівська дистанція коліїʼ Регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Начальник виробничо-технічного відділу
21 Слуга народу 84 17ТВО №14 10 Щербаченко Алла Вікторівна Вища Безпартійна Приватне підприємство ʼЛігаʼ Директор
22 Слуга народу 95 17ТВО №14 11 Єгоров Анатолій Володимирович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ АТ ʼУкрзалізницяʼ Начальник підрозділу
23 Слуга народу 54 17ТВО №14 12 Артьомова Світлана Віталіївна Вища Безпартійна Акціонерне товариство ʼТурбоатомʼ Начальник центральної заводської лабораторії
24 ОПЗЖ 46 17ТВО №14 1 Штефан Станіслав Станіславович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
25 ОПЗЖ 24 17ТВО №14 2 Проценко Наталія Борисівна Вища Безпартійна Селянське фермерське господарство ʼЗолотий колосʼ Голова
26 ОПЗЖ 43 17ТВО №14 3 Заярний Леонід Андрійович Вища Безпартійний Товариство з Обмеженою Відповідальністю ʼПеченізьке Поле Директор
27 ОПЗЖ 52 17ТВО №14 4 Козачук Богдан Олександрович Вища Безпартійний ТОВ ʼЮридична компанія ʼЮСТГЛОБАЛʼ Директор
28 ОПЗЖ 14 17ТВО №14 5 Стецик Каріна Олександрівна Вища Безпартійна ТОВ ʼSmart Storeʼ Старший продавець непродовольчих товарів
29 ОПЗЖ 97 17ТВО №14 6 Головаш Сергій Олександрович Вища Безпартійний Кредитна спілка ʼНаша справаʼ Заступник голови правління
30 ОПЗЖ 75 17ТВО №14 7 Пінчук Людмила Вікторівна Професійно-технічна Безпартійна ВП ʼВагонне депо Харків- сортувальнийʼ комірник
31 ОПЗЖ 108 17ТВО №14 8 Мацегора Геннадій Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Заступник Куп’янського міського голови,
32 ОПЗЖ 112 17ТВО №14 9 Говоров Валерій Станіславович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Харківська обл. Секретар Куп’янської міської ради Харківська обл.
33 ОПЗЖ 119 17ТВО №14 10 Євтушенко Марина Василівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ ТОВ НВК ʼУкр-лендʼ, Економіст
34 Перемога Пальчевського 9 17ТВО №14 1 Решетняк Олексій Іванович Вища Безпартійний пенсіонер
35 Перемога Пальчевського 16 17ТВО №14 2 Гревець Євген Анатолійович Вища Член Політичної партії ʼПеремога Пальчевськогоʼ Фізична особа- підприємець
36 Перемога Пальчевського 19 17ТВО №14 3 Фурманова Марія Анатоліївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
37 Перемога Пальчевського 33 17ТВО №14 4 Шевцова Тетяна Володимірівна Середня спеціальна Безпартійна Фізична особа- підприємець
38 Перемога Пальчевського 71 17ТВО №14 5 Білоцерківська Наталія Борисівна Середня спеціальна Безпартійна Пенсіонер
39 Акцент 61 17ТВО №14 1 Варнавська Людмила Олександрівна Вища Безпартійна пенсіонер
40 Акцент 60 17ТВО №14 2 Вишняков Сергій Вікторович Вища Безпартійний АТ ʼУкрзалізницяʼ Заступник начальника залізничного підприємства ПЧ-16
41 Акцент 57 17ТВО №14 3 Багіров Вахід Алі Огли Вища Безпартійний пенсіонер
42 Акцент 55 17ТВО №14 4 Шестопалов Олександр Михайлович Вища Безпартійний тимчасово не працює
43 Акцент 49 17ТВО №14 5 Алексеєва Людмила Валеріївна Вища Безпартійна ФО-П
44 Партія Шарія 9 17ТВО №14 1 Крохмаль Вадим Юрійович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼПАРТІЯ ШАРІЯʼ ТОВ ʼПОЇХАЛИ!ʼ директор
45 Партія Шарія 27 17ТВО №14 2 Гуня Євген Сергійович Вища Безпартійний Не працює
46 Партія Шарія 28 17ТВО №14 3 Безрук Віталій Олексійович Загальна середня Безпартійний ТОВ ʼТаксопортʼ директор
47 Партія Шарія 29 17ТВО №14 4 Сидоренко Олена Леонідівна Вища Безпартійна ФОП Сидоренко О.Л.
48 Партія Шарія 30 17ТВО №14 5 Гаврилюк Анастасія Володимирівна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює
49 За майбутнє 14 17ТВО №14 1 Клоповська Марія Юріївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
50 За майбутнє 31 17ТВО №14 2 Письмак Володимир Миколайович Вища Безпартійний фізична особо-підприємець
51 За майбутнє 38 17ТВО №14 3 Смігунов Віталій Володимирович Вища Безпартійний Дворічанська районна друкарня Директор
52 За майбутнє 55 17ТВО №14 4 Ковальов Володимир Михайлович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
53 За майбутнє 68 17ТВО №14 5 Пристенська Людмила Іванівна Вища Безпартійна Великобурлуцька центральна районна лікарня лікар-терапевт
54 Наш край 39 17ТВО №14 1 Бондарук Ольга Анатоліївна Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Громадська організація ʼВетеранське об’єднання ʼДіти Війни Україниʼ Голова Громадської організації
55 Наш край 14 17ТВО №14 2 Терехова Наталія Іванівна Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Центр дитячої та юнацької творчості Методист
56 Наш край 37 17ТВО №14 3 Жук Володимир Васильович Загальна середня Безпартійний ПСП ʼВиселокʼ охоронець
57 Наш край 60 17ТВО №14 4 Поддубкіна Олена Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Заступник начальника управління
58 Наш край 38 17ТВО №14 5 Глотов Сергій Григорович Вища Безпартійний Регіональна філія ʼПівденна залізницяʼ АТ ʼУкраїнська залізницяʼ виробничий підрозділ Куп’янської дистанції електропостачання Електромонтер контактної мережі ЕЧК-19
59 Блок Світличної 6 17ТВО №14 1 Ісіченко Андрій В’ячеславович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼGISʼ директор
60 Блок Світличної 31 17ТВО №14 2 Акулов Василь Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼВИСЕЛОКʼ, генеральний директор
61 Блок Світличної 23 17ТВО №14 3 Капленко Олександр Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
62 Блок Світличної 50 17ТВО №14 4 Григоренко Ірина Володимирівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
63 Блок Світличної 68 17ТВО №14 5 Черсунова Яна Анатоліївна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
64 Блок Світличної 37 17ТВО №14 6 Коваленко Ігор Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
65 Блок Світличної 46 17ТВО №14 7 Маслій Микола Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
66 Блок Світличної 64 17ТВО №14 8 Приходько Надія Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ШЕВЧЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 І-ІІІ СТУПЕНІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ директор
67 Блок Світличної 67 17ТВО №14 9 Зозуля Андрій Вікторович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼАГРІКА -Мʼ заступник директора
68 Блок Світличної 55 17ТВО №14 10 Дмитрієнко Ірина Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ПЕНСІОНЕР
69 Батьківщина 35 17ТВО №14 1 Брус Людмила Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
70 Батьківщина 19 17ТВО №14 2 Онищенко Наталія Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Шевченківська районна рада Харківської області Голова
71 Батьківщина 21 17ТВО №14 3 Бібік Олександр Вікторович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Приватне підприємство ʼКуп’янська сільгосптехнікаʼ Директор
72 Батьківщина 61 17ТВО №14 4 Сизонов Григорій Анатолійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Тимчасово не працює
73 Батьківщина 22 17ТВО №14 5 Поспєлов Віктор Дмитрович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КП Агробуд Голова правління
74 Батьківщина 30 17ТВО №14 6 Бєлічко Віра Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Пенсіонер
75 Батьківщина 53 17ТВО №14 7 Ключко Сергій Валерійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
76 Батьківщина 85 17ТВО №14 8 Зеленіна Марина Олександрівна Вища Безпартійна ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼСАХЗАВОДСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ Директор
77 Батьківщина 81 17ТВО №14 9 Мозговський Микола Вікторович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КЗ Великобурлуцька дитяча музична школа Директор
78 Батьківщина 93 17ТВО №14 10 Краля Сергій Анатолійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
79 Батьківщина 89 17ТВО №14 11 Базанова Зоя Антоліївна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ ТОВ ʼІзі кредитʼ Менеджер із надання кредитів
80 Батьківщина 98 17ТВО №14 12 Клінкуш Сергій Іванович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Приватне підприємство ʼМеркурій 09ʼ Директор
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest