Довідник кандидатів | Вибори депутатів Дворічанської селищної ради | ТВО №3 (с.Лиман Другий, с.Миколаївка, с.Нежданівка, с.Павлівка, с.Петрівка, с.Колодязне, с.Новоужвинівка, с.Обухівка, с.Одрадне, с.Новоєгорівка, с.Берестове, с.Іванівка, с.Гракове, с.Мальцівка, с.Терни, с.Великий Виселок, с.Кам’янка, с.Бологівка, с-ще Дворічанське, с.Красне Перше, с. Строївка, с.Тополі, с.Піски, с.Піщанка, с-ще Тополі)
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 21 22ТВО №3 1 Старіков Юрій Володимирович Вища Безпартійний Селянське (фермерське) господарство Старіков Ю.В. Голова
2 Блок Кернеса 11 22ТВО №3 2 Лимар Олександр Олександрович Вища Безпартійний Комунальне некомерційне підприємство Дворічанська районна лікарня Завідувач терапевтич-ним відділенням
3 Блок Кернеса 17 22ТВО №3 3 Овсянніков Сергій Васильович Професійно-технічна Безпартійний Селянське (фермерське) господарство Овсянніков С.В. Голо-ва
4 Блок Кернеса 24 22ТВО №3 4 Баранова Віта Вікторівна Зага-льна середня Безпартійна Підприємець Підприє-мець
5 Блок Кернеса 10 22ТВО №3 5 Біляєва Інна Іллівна Професій-но-технічна Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Медична сестра
6 Блок Кернеса 22 22ТВО №3 6 Бабиш Михайло Васильович Професій-но-технічна Безпартійний Регіональна філія «Південна залізниця» акціонерного товариства « Україн-ська залізниця» виробничий підроз-діл «Ремонтне вагонне депо Куп’янськ» Дефекто-ско-піст
7 Блок Кернеса 4 22ТВО №3 7 Шнуренко Олена Миколаївна Загальна середня Безпартійна Новоєгорівський сільсь-кий буди-нок культу-ри Директор
8 Блок Кернеса 26 22ТВО №3 8 Білоус Михайло Михайлович Вища Безпартійний Особисте селянське господарство Голо-ва
9 Наш край 5 22ТВО №3 1 Мяснікова Наталія Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
10 Наш край 6 22ТВО №3 2 Глотов Сергій Григорович Вища Безпартійний Куп’янська дистанція електропостачання Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця». Електромонтер контактної мережі
11 Наш край 15 22ТВО №3 3 Нестеренко Катерина Михайлівна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
12 Наш край 11 22ТВО №3 4 Кравченко Юлія Олександрівна Вища Безпартійна Колодязненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Вчитель історії та правознавства
13 Наш край 10 22ТВО №3 5 Нестеренко Максим Сергійович Вища Безпартійний Фермерське господарство “Гиренко А.І.” Водій вантажного автомобіля
14 Блок Світличної 5 22ТВО №3 1 Гиренко Андрій Іванович Середня Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ʼГИРЕНКО АНДРІЙ ІВАНОВИЧʼ Голова фермерського господарства
15 Блок Світличної 7 22ТВО №3 2 Мкртчян Арсен Жорович Профе сійно-технічна Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «МКРТЧЯН А.Ж.» Заступ ник голови фермерського господарства
16 Блок Світличної 11 22ТВО №3 3 Нестеренко Ігор Сергійович Вища Безпартійний ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ДВОРІЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Завідувач дільничної лікарні ветеринарної медицини
17 Блок Світличної 10 22ТВО №3 4 Казаніна Людмила Федорівна Про фесій-но-технічна Безпартійна ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МЕЧНИКОВО» Головний бухгалтер
18 Блок Світличної 9 22ТВО №3 5 Жила Наталія Іванівна Про фесій но-технічна Безпартійна ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКО- ГОСПО ДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИСЕЛОК» Головний бухгалтер
19 Блок Світличної 16 22ТВО №3 6 Солонина Олександр Петрович Вища Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «СОЛОНИНА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ» Голова фермерського господарства
20 Блок Світличної 25 22ТВО №3 7 Рак Вікторія Анатоліївна Професійно-технічна Безпартійна ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
21 Блок Світличної 22 22ТВО №3 8 Шепілов Володимир Михайлович Вища Безпартійний ТИМЧАСО ВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
22 ЄврСолідарність 12 22ТВО №3 1 Лапта Ігор Іванович Середня Безпартійний ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ“Олімп” Менеджер з постачання зернових культур
23 ЄврСолідарність 13 22ТВО №3 2 Семененко Сергій Миколайович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ пенсіонер пенсіонер
24 ЄврСолідарність 14 22ТВО №3 3 Лимар Наталія Вікторівна Середня професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарнітьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
25 ЄврСолідарність 15 22ТВО №3 4 Небувайло Алла Йосипівна вища безпартійна пенсіонер пенсіонер
26 ЄврСолідарність 16 22ТВО №3 5 Ковальова Дарʼя Дмитрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» ʼЮта-ліфтʼ ліфтер
27 За майбутнє 7 22ТВО №3 1 Смігунов Віталій Володимирович Вища Безпартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
28 За майбутнє 8 22ТВО №3 2 Смігунова Катерина Субхонівна Вища Безпартійна Миколаївська початкова школа Дворічанської селищної ради Харківської області Вчитель
29 За майбутнє 18 22ТВО №3 3 Луб’янко Вадим Анатолійович Вища Безпартійний Київське видавництво «BUSINESSKOMПАНЬОН» Журналіст
30 За майбутнє 14 22ТВО №3 4 Сємєнцова Тетяна Костянтинівна Вища Безпартійна Друголиманський дошкільний навчальний заклад «Топольок» Дворічанської районної ради Харківської області вихователь
31 За майбутнє 13 22ТВО №3 5 Чиркін Сергій Вікторович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
32 Батьківщина 6 22ТВО №3 1 Афанасьєв Руслан Іванович Вища Безпартійний ТОВ «Востокагроконтракт» Завідуючий токовим господарством
33 Батьківщина 9 22ТВО №3 2 Бойко Ольга Анатоліївна Вища Безпартійний Декретна відпустка Декретна відпустка
34 Батьківщина 8 22ТВО №3 3 Обухов Сергій Васильович Вища Безпартійний «Обухов і К» Голова фермерського господарства
35 Батьківщина 12 22ТВО №3 4 Пащенко Інна Олександрівна Середня спеціальна Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
36 Батьківщина 10 22ТВО №3 5 Ярошенко Микола Олексійович Середня Безпартійний ПСП «Виселок» робітник
37 ОПЗЖ 3 22ТВО №3 1 Хавелов Іван Петрович Загальна середня Безпартійний Фермерське господарство Хавелов І.П. Голова
38 ОПЗЖ 6 22ТВО №3 2 Кулик Микола Вікторович Серднятехнічна Безпартійний ТОВ «Дворічанське Агро» Комірник з паливно-мастильних матеріалів
39 ОПЗЖ 16 22ТВО №3 3 Базарна Олена Олексіївна Вища Безпартійна ТОВ «Східагроконтракт» Бухгалтер
40 ОПЗЖ 12 22ТВО №3 4 Халіна Людмила Миколаївна Неповна вища Безпартійна Дитячий дошкільний заклад Богданівської сільські ради Завідувач
41 ОПЗЖ 24 22ТВО №3 5 Халашевська Зоя Іванівна Вища Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
42 ОПЗЖ 17 22ТВО №3 6 Біляєв Володимир Іванович Загальна середня Безпартійний Кам’янське лісництво ДП ʼКуп’янське лісове господарствоʼ Тракторист
43 ОПЗЖ 25 22ТВО №3 7 Лихолобова Людмила Олександрівна Середня спеціальтна Безпартійна Кам’янська сільські рада Спеціаліст
44 Слуга народу 3 22ТВО №3 1 Тамарян Мікаєл Григорович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼАгролігаʼ Директор
45 Слуга народу 5 22ТВО №3 2 Фомін Андрій Євгенович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼДворічанський крайʼ Директор
46 Слуга народу 21 22ТВО №3 3 Уруський Ігор Володимирович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
47 Слуга народу 14 22ТВО №3 4 Крейдун Антоніна Олександрівна Середня Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
48 Слуга народу 22 22ТВО №3 5 Смігунова Олена Юріївна Вища Безпартійна Дворічанський районний військовий комісаріат Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів
49 Слуга народу 6 22ТВО №3 6 Макаров Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
50 Слуга народу 25 22ТВО №3 7 Стойка Олена Павлівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник архівного відділу
51 Слуга народу 26 22ТВО №3 8 Ареп’єв Сергій Михайлович Вища Безпартійний Дворічанське районне Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області Начальник
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest