Довідник кандидатів | Вибори депутатів Дворічанської селищної ради | ТВО №1 (смт Дворічна, с.Западне, с.Кутьківка, с.Довгеньке, с.Касянівка, с.Лозова Друга, с.Лозова Перша, с.Рідкодуб, с.Васильцівка, с.Водяне, с.Плескачівка, с.Путникове, с.Петро-Іванівка, с.Митрофанівка, с.Нововасилівка, с.Новомлинськ, с.Фиголівка)
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 2 20ТВО №1 1 Третяков Леонід Петрович Вища Безпар-тійний Кому-нальне підприємство «Дворічанське бюро техніч-ної інвентаризації» Директор
2 Блок Кернеса 3 20ТВО №1 2 Кучер Валентин Володимирович Зага-льна середня Безпартійний Пенсіо-нер Пенсіонер
3 Блок Кернеса 8 20ТВО №1 3 Беспарточний Віктор Васильович Зага льна середня Безпартійний Пенсіо-нер Пенсіонер
4 Блок Кернеса 14 20ТВО №1 4 Куценко Оксана Миколаївна Вища Безпартійна Фізич- н а особа підприємець Козирєв Є.В. Продавець
5 Блок Кернеса 20 20ТВО №1 5 Мірошніченко Оксана Григорівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не пра-цює
6 Блок Кернеса 23 20ТВО №1 6 Строєв Олександр Миколайович Вища Безпартійний Рідкодубіська загальноосвіт-ня школа І-ІІ ступенів Вчи-тель фізич-ної культури
7 Блок Кернеса 19 20ТВО №1 7 Губанова Тетяна Іванівна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю «Дворічанський елева-тор» Головний економіст
8 Блок Кернеса 12 20ТВО №1 8 Демченко Василь Іванович Професій-но-технічна Безпартійний Відділ освіти молоді та спорту районної державної адміністрації Охоронець
9 Блок Кернеса 15 20ТВО №1 9 Слюсар Тетяна Юріївна Професійно-технічна Безпартійна Приватний підприємець Приватний підприємець
10 Наш край 3 20ТВО №1 1 Поддубкіна Олена Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій
11 Наш край 4 20ТВО №1 2 Неронов Олександр Єгорович Вища Безпартійний Дитячий юнацький клуб фізичної підготовки «Юність». Керівник гуртка
12 Наш край 7 20ТВО №1 3 Терехова Наталія Іванівна Вища Член політичної партії «НАШ КРАЙ» Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості Методист
13 Наш край 12 20ТВО №1 4 Денисенко Максим Вікторович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
14 Наш край 9 20ТВО №1 5 Крейдун Алла Василівна Вища Безпартійна Кутьківська Загальноосвітня школа Директор
15 Наш край 14 20ТВО №1 6 Андріанов Володимир Олександрович Загальна середня Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
16 Блок Світличної 6 20ТВО №1 1 Левченко Людмила Валеріївна Середня Безпартійна ДВОРІЧАН СЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДВОРІЧАН СЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬ КОЇ ОБЛАСТІ Секретар селищної ради
17 Блок Світличної 8 20ТВО №1 2 Стоянов Дмитро Миколайович Профе сійно-технічна Безпартійний КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДВОРІЧНА» Директор
18 Блок Світличної 13 20ТВО №1 3 Анопко Сергій Іванович Вища Безпартійний ДВОРІЧАН СЬКИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КЛУБ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ «ЮНІСТЬ» ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Директор
19 Блок Світличної 12 20ТВО №1 4 Павленко Олена Петрівна Вища Безпартійна ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
20 Блок Світличної 14 20ТВО №1 5 Романкіна Тетяна Семенівна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄ МЕЦЬ Фізична особа-підприємець
21 Блок Світличної 20 20ТВО №1 6 Гладченко Наталія Володимирівна Вища Безпартійна ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІЛЬНИХ ПОСЛУГ) ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ Соціальний працівник
22 Блок Світличної 18 20ТВО №1 7 Буденний Микола Володимирович Вища Безпартійний ДВОРІЧАНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВ СЛУЖБИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Головний спеціаліст
23 Блок Світличної 23 20ТВО №1 8 Пряділя Наталя Миколаївна Вища Безпартійна ЗАПАДНЯНСЬКА БІБЛІОТЕЧНА ФІЛІЯ ДВОРІЧАНСЬ КОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ Завідуюча
24 Блок Світличної 26 20ТВО №1 9 Бондарєв Олександр Олександрович Вища Безпартійний ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИДНІПРОВСЬ КЕ УПРАВЛІННЯ МАГІСТРАЛЬ НОГО АМІАКОПРОВОДУ «УКРХІМТРАНС АМІАК» Машиніст технологічних насосів
25 ЄврСолідарність 2 20ТВО №1 1 Таран Наталія Петрівна професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Кутьківська загальноосвітня школа I-II ступенів Дворічанської районної ради Харківської області Вчитель початкових класів
26 ЄврСолідарність 3 20ТВО №1 2 Шаповалова Наталія Миколаївна вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району Завідувач відділення денного перебування
27 ЄврСолідарність 4 20ТВО №1 3 Чилякова Тамара Миколаївна Середня Член Політичної партії “Європейська Солідарність” Тимчасово не працює Тимчасово не працює
28 ЄврСолідарність 5 20ТВО №1 4 Торчун Сергій Вікторович Вища Безпартійний Рідкодубська загальноосвітня школа I-II ступенів Дворічанської районної ради Харківської області Вчитель географії
29 ЄврСолідарність 6 20ТВО №1 5 Шевкун Денис Вікторович Професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
30 За майбутнє 3 20ТВО №1 1 Обілець Назарій Олександрович Професійно - технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
31 За майбутнє 5 20ТВО №1 2 Дорошенко Віктор Іванович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
32 За майбутнє 11 20ТВО №1 3 Панасюра Валерій Миколайович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
33 За майбутнє 2 20ТВО №1 4 Жиліна Ірина Сергіївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
34 За майбутнє 4 20ТВО №1 5 Сниткіна Олена Леонідівна Вища Безпартійна Тавільжанська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів Вчитель
35 За майбутнє 12 20ТВО №1 6 Демченко Валерій Іванович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
36 За майбутнє 17 20ТВО №1 7 Патєєва Людмила Сергіївна Вища Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
37 Батьківщина 5 20ТВО №1 1 Федосєєв Андрій Вікторович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
38 Батьківщина 7 20ТВО №1 2 Таран Оксана Олександрівна Неповна вища ВО «Батьківщина» Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Завхоз
39 Батьківщина 16 20ТВО №1 3 Церахто Максим Олександрович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
40 Батьківщина 15 20ТВО №1 4 Васютенко Наталія Вікторівна Середня спеціальна ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
41 Батьківщина 14 20ТВО №1 5 Слюсар Віталій Вікторович Середня спеціальна Безпартійний Комунальний заклад охорони здоров»я «Дворічанська центральна районна лікарня» Водіій
42 ОПЗЖ 2 20ТВО №1 1 Дорошенко Василь Іванович Вища Член політичної партії ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯʼ Комунальне підприємство «Улибка» Директор
43 ОПЗЖ 5 20ТВО №1 2 Саранді Наталія Михайлівна Вища Безпартійна Дворічанський ліцей Вчитель української мови та літератури
44 ОПЗЖ 11 20ТВО №1 3 Скиба Юрій Володимирович Вища Безпартійний ТОВ «ДворічанськеАгро» Директор
45 ОПЗЖ 7 20ТВО №1 4 Глотова Людмила Іванівна Вища Безпартійна Дворічанська районна рада Керуюча справами
46 ОПЗЖ 10 20ТВО №1 5 Козир Наталя Володимирівна Середня спеціальна Безпартійна Кутьківський сільський будинку культури Директор
47 ОПЗЖ 18 20ТВО №1 6 Оганесян Грач Дереникович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
48 ОПЗЖ 9 20ТВО №1 7 Пєстова Наталія Анатоліївна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
49 ОПЗЖ 8 20ТВО №1 8 Рябенко Володимир Миколайович Середня спеціальна Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
50 ОПЗЖ 14 20ТВО №1 9 Глущенко Юлія Юріївна Середня спеціальна Безпартійна Митрофанівський сільський будинку культури Директор
51 Слуга народу 2 20ТВО №1 1 Струков Юрій Миколайович Вища Безпартійний Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Голова
52 Слуга народу 8 20ТВО №1 2 Кураш Микола Васильович Вища Безпартійний Приватне підприємство ʼПівніч-2006ʼ Директор
53 Слуга народу 7 20ТВО №1 3 Кобилєв Андрій Іванович Вища Безпартійний Національний природній парк ʼДворічанський Тимчасово виконуючий обов’язки директора
54 Слуга народу 4 20ТВО №1 4 Мараховська Олеся Анатоліївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Завідувач загального сектору апарату
55 Слуга народу 9 20ТВО №1 5 Бологова Тетяна Миколаївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг
56 Слуга народу 13 20ТВО №1 6 Куштим Геннадій Володимирович Вища Безпартійний Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, енергетики та захисту довкілля, головний архітектор
57 Слуга народу 11 20ТВО №1 7 Нейман Павло Володимирович Вища Безпартійний Дворічанське відділення Куп’янського міськрайцентру зайнятості Провідний фахівець
58 Слуга народу 12 20ТВО №1 8 Кущ Андрій Георгійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємиць Кущ Андрій Георгійович Фізична особа-підприємиць
59 Слуга народу 19 20ТВО №1 9 Поліщук Світлана Григорівна Вища Безпартійна Дворічанське відділення ПриватБанка Заступник керуючого
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest