Довідник кандидатів | Вибори депутатів Дворічанської селищної ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Скрипніков Сергій Вікторович Вища Безпар-тійний Приват-не підприє-мство «Екіпаж» Менед-жер з питань регіонального розвитку
2 Блок Кернеса 2 20ТВО №1 1 Третяков Леонід Петрович Вища Безпар-тійний Кому-нальне підприємство «Дворічанське бюро техніч-ної інвентаризації» Директор
3 Блок Кернеса 3 20ТВО №1 2 Кучер Валентин Володимирович Зага-льна середня Безпартійний Пенсіо-нер Пенсіонер
4 Блок Кернеса 4 22ТВО №3 7 Шнуренко Олена Миколаївна Загальна середня Безпартійна Новоєгорівський сільсь-кий буди-нок культу-ри Директор
5 Блок Кернеса 5 21ТВО №2 5 Ковшарь Аліна Миколаївна Вища Безпартійна Державне підприємство «Куп’янський лісгосп» Бухгалтер
6 Блок Кернеса 6 21ТВО №2 1 Кресало Олександр Михайлович Вища Безпартійний Пенсіо-нер Пенсіонер
7 Блок Кернеса 7 21ТВО №2 8 Каща Віктор Володимирович Вища Безпартійний Комунальний заклад «Дворічанський район-ний центр фізичного здо-ров’я населення «Спорт для всіх» Директор
8 Блок Кернеса 8 20ТВО №1 3 Беспарточний Віктор Васильович Зага льна середня Безпартійний Пенсіо-нер Пенсіонер
9 Блок Кернеса 9 21ТВО №2 7 Кравченко Тетяна Леонідівна Вища Безпартійна Вільшанська загальноосві-тня школа 1-3 ступенів Вчи-тель початкових класів
10 Блок Кернеса 10 22ТВО №3 5 Біляєва Інна Іллівна Професій-но-технічна Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Медична сестра
11 Блок Кернеса 11 22ТВО №3 2 Лимар Олександр Олександрович Вища Безпартійний Комунальне некомерційне підприємство Дворічанська районна лікарня Завідувач терапевтич-ним відділенням
12 Блок Кернеса 12 20ТВО №1 8 Демченко Василь Іванович Професій-но-технічна Безпартійний Відділ освіти молоді та спорту районної державної адміністрації Охоронець
13 Блок Кернеса 13 21ТВО №2 6 Острянін Петро Миколайович Вища Безпартійний Пенсіо-нер Пенсіонер
14 Блок Кернеса 14 20ТВО №1 4 Куценко Оксана Миколаївна Вища Безпартійна Фізич- н а особа підприємець Козирєв Є.В. Продавець
15 Блок Кернеса 15 20ТВО №1 9 Слюсар Тетяна Юріївна Професійно-технічна Безпартійна Приватний підприємець Приватний підприємець
16 Блок Кернеса 16 21ТВО №2 2 Мухін Олександр Іванович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
17 Блок Кернеса 17 22ТВО №3 3 Овсянніков Сергій Васильович Професійно-технічна Безпартійний Селянське (фермерське) господарство Овсянніков С.В. Голо-ва
18 Блок Кернеса 18 21ТВО №2 3 Кучер Віталій Володимирович Вища Безпартійний Комунальне некомерційне підприємство «Дворічанська районна лікарня» Лікар
19 Блок Кернеса 19 20ТВО №1 7 Губанова Тетяна Іванівна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю «Дворічанський елева-тор» Головний економіст
20 Блок Кернеса 20 20ТВО №1 5 Мірошніченко Оксана Григорівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не пра-цює
21 Блок Кернеса 21 22ТВО №3 1 Старіков Юрій Володимирович Вища Безпартійний Селянське (фермерське) господарство Старіков Ю.В. Голова
22 Блок Кернеса 22 22ТВО №3 6 Бабиш Михайло Васильович Професій-но-технічна Безпартійний Регіональна філія «Південна залізниця» акціонерного товариства « Україн-ська залізниця» виробничий підроз-діл «Ремонтне вагонне депо Куп’янськ» Дефекто-ско-піст
23 Блок Кернеса 23 20ТВО №1 6 Строєв Олександр Миколайович Вища Безпартійний Рідкодубіська загальноосвіт-ня школа І-ІІ ступенів Вчи-тель фізич-ної культури
24 Блок Кернеса 24 22ТВО №3 4 Баранова Віта Вікторівна Зага-льна середня Безпартійна Підприємець Підприє-мець
25 Блок Кернеса 25 21ТВО №2 4 Семененко Ольга Володимирівна Професій-но -технічна Безпартійна Амбулаторія загальної практи-ки сімей-ної медицини с. Токарівка Медична сестра загальної практики сімей-ної медицини
26 Блок Кернеса 26 22ТВО №3 8 Білоус Михайло Михайлович Вища Безпартійний Особисте селянське господарство Голо-ва
27 Наш край 1 0перший кандидат 0 Скоропльот Надія Іванівна Вища член політичної партії «НАШ КРАЙ» Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Начальник Управління
28 Наш край 2 21ТВО №2 1 Жук Володимир Васильович Загальна середня Безпартійний Приватне сільськогосподарське підприємство «Виселок». Охоронець
29 Наш край 3 20ТВО №1 1 Поддубкіна Олена Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій
30 Наш край 4 20ТВО №1 2 Неронов Олександр Єгорович Вища Безпартійний Дитячий юнацький клуб фізичної підготовки «Юність». Керівник гуртка
31 Наш край 5 22ТВО №3 1 Мяснікова Наталія Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
32 Наш край 6 22ТВО №3 2 Глотов Сергій Григорович Вища Безпартійний Куп’янська дистанція електропостачання Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця». Електромонтер контактної мережі
33 Наш край 7 20ТВО №1 3 Терехова Наталія Іванівна Вища Член політичної партії «НАШ КРАЙ» Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості Методист
34 Наш край 8 21ТВО №2 3 Романов Володимир Миколайович Загально-середня Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю “Дворічанський елеватор” Оператор круп’яного виробництва
35 Наш край 9 20ТВО №1 5 Крейдун Алла Василівна Вища Безпартійна Кутьківська Загальноосвітня школа Директор
36 Наш край 10 22ТВО №3 5 Нестеренко Максим Сергійович Вища Безпартійний Фермерське господарство “Гиренко А.І.” Водій вантажного автомобіля
37 Наш край 11 22ТВО №3 4 Кравченко Юлія Олександрівна Вища Безпартійна Колодязненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Вчитель історії та правознавства
38 Наш край 12 20ТВО №1 4 Денисенко Максим Вікторович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
39 Наш край 13 21ТВО №2 2 Кисельова Світлана Федорівна Вища Безпартійна Богданівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Вчитель
40 Наш край 14 20ТВО №1 6 Андріанов Володимир Олександрович Загальна середня Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
41 Наш край 15 22ТВО №3 3 Нестеренко Катерина Михайлівна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
42 Наш край 16 21ТВО №2 5 Тіміршин Вадим Едуардович Вища Безпартійний Тимчасово не працевлаштований Тимчасово не працевлаштований
43 Наш край 17 21ТВО №2 4 Гурінчук Світлана Юріївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
44 Блок Світличної 1 0перший кандидат 0 Акулов Василь Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКО ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИСЕЛОК» Генеральний директор
45 Блок Світличної 2 21ТВО №2 1 Григоренко Ірина Володимирівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТИМЧАСО ВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
46 Блок Світличної 3 21ТВО №2 2 Шишкунов Віталій Олегович Вища Безпартійний ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОДІНА» Виконавчий директор
47 Блок Світличної 4 21ТВО №2 3 Шило Оксана Володимирівна Вища Безпартійна ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКО ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТАВІЛЬ ЖАНСЬКЕ» Директор
48 Блок Світличної 5 22ТВО №3 1 Гиренко Андрій Іванович Середня Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ʼГИРЕНКО АНДРІЙ ІВАНОВИЧʼ Голова фермерського господарства
49 Блок Світличної 6 20ТВО №1 1 Левченко Людмила Валеріївна Середня Безпартійна ДВОРІЧАН СЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДВОРІЧАН СЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬ КОЇ ОБЛАСТІ Секретар селищної ради
50 Блок Світличної 7 22ТВО №3 2 Мкртчян Арсен Жорович Профе сійно-технічна Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «МКРТЧЯН А.Ж.» Заступ ник голови фермерського господарства
51 Блок Світличної 8 20ТВО №1 2 Стоянов Дмитро Миколайович Профе сійно-технічна Безпартійний КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДВОРІЧНА» Директор
52 Блок Світличної 9 22ТВО №3 5 Жила Наталія Іванівна Про фесій но-технічна Безпартійна ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКО- ГОСПО ДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИСЕЛОК» Головний бухгалтер
53 Блок Світличної 10 22ТВО №3 4 Казаніна Людмила Федорівна Про фесій-но-технічна Безпартійна ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МЕЧНИКОВО» Головний бухгалтер
54 Блок Світличної 11 22ТВО №3 3 Нестеренко Ігор Сергійович Вища Безпартійний ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ДВОРІЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ Завідувач дільничної лікарні ветеринарної медицини
55 Блок Світличної 12 20ТВО №1 4 Павленко Олена Петрівна Вища Безпартійна ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
56 Блок Світличної 13 20ТВО №1 3 Анопко Сергій Іванович Вища Безпартійний ДВОРІЧАН СЬКИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КЛУБ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ «ЮНІСТЬ» ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Директор
57 Блок Світличної 14 20ТВО №1 5 Романкіна Тетяна Семенівна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄ МЕЦЬ Фізична особа-підприємець
58 Блок Світличної 15 21ТВО №2 4 Фоменко Андрій Вячеславович Вища Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ФОМЕНКО А.В.» Голова фермерського господарства
59 Блок Світличної 16 22ТВО №3 6 Солонина Олександр Петрович Вища Безпартійний ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «СОЛОНИНА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ» Голова фермерського господарства
60 Блок Світличної 17 21ТВО №2 5 Савка-Ржематорська Оксана Василівна Вища Безпартійна ТАВІЛЬ ЖАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ДВОРІЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Вчитель інформатики та фізики
61 Блок Світличної 18 20ТВО №1 7 Буденний Микола Володимирович Вища Безпартійний ДВОРІЧАНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВ СЛУЖБИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Головний спеціаліст
62 Блок Світличної 19 21ТВО №2 6 Кондратенко Микола Миколайович Вища Безпартійний КУП’ЯНСЬ КИЙ ПРИКОР ДОННИЙ ІНСПЕК ЦІЙНИЙ ПУНКТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПІВДЕННОРЕГІО НАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОГО КОНТРОЛЮ ТА НАГЛЯДУ НА ДЕРЖАВНОМУ КОРДОНІ Провід ний лікар ветеринарної медицини
63 Блок Світличної 20 20ТВО №1 6 Гладченко Наталія Володимирівна Вища Безпартійна ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІЛЬНИХ ПОСЛУГ) ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ Соціальний працівник
64 Блок Світличної 21 21ТВО №2 7 Мариніна Аліна Олександрівна Вища Безпартійна ВІЛЬШАН СЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДВОРІЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головний бухгалтер
65 Блок Світличної 22 22ТВО №3 8 Шепілов Володимир Михайлович Вища Безпартійний ТИМЧАСО ВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
66 Блок Світличної 23 20ТВО №1 8 Пряділя Наталя Миколаївна Вища Безпартійна ЗАПАДНЯНСЬКА БІБЛІОТЕЧНА ФІЛІЯ ДВОРІЧАНСЬ КОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ Завідуюча
67 Блок Світличної 24 21ТВО №2 8 Котляров Петро Опанасович Вища Безпартійний ПЕНСІОНЕР Пенсіонер
68 Блок Світличної 25 22ТВО №3 7 Рак Вікторія Анатоліївна Професійно-технічна Безпартійна ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
69 Блок Світличної 26 20ТВО №1 9 Бондарєв Олександр Олександрович Вища Безпартійний ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИДНІПРОВСЬ КЕ УПРАВЛІННЯ МАГІСТРАЛЬ НОГО АМІАКОПРОВОДУ «УКРХІМТРАНС АМІАК» Машиніст технологічних насосів
70 ЄврСолідарність 1 0перший кандидат 0 Мисько Сергій Миколайович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
71 ЄврСолідарність 2 20ТВО №1 1 Таран Наталія Петрівна професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Кутьківська загальноосвітня школа I-II ступенів Дворічанської районної ради Харківської області Вчитель початкових класів
72 ЄврСолідарність 3 20ТВО №1 2 Шаповалова Наталія Миколаївна вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району Завідувач відділення денного перебування
73 ЄврСолідарність 4 20ТВО №1 3 Чилякова Тамара Миколаївна Середня Член Політичної партії “Європейська Солідарність” Тимчасово не працює Тимчасово не працює
74 ЄврСолідарність 5 20ТВО №1 4 Торчун Сергій Вікторович Вища Безпартійний Рідкодубська загальноосвітня школа I-II ступенів Дворічанської районної ради Харківської області Вчитель географії
75 ЄврСолідарність 6 20ТВО №1 5 Шевкун Денис Вікторович Професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
76 ЄврСолідарність 7 21ТВО №2 1 Гончаров Сергій Вікторович вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» пенсіонер пенсіонер
77 ЄврСолідарність 8 21ТВО №2 2 Гриценко Геннадій Олександрович Професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
78 ЄврСолідарність 9 21ТВО №2 3 Алтухова Людмила Вікторівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Комунальний Заклад «Вільхуватськийліцей» кухар
79 ЄврСолідарність 10 21ТВО №2 4 Писаревська Інна Іванівна вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ ПП ʼПластʼ Інженер з охорони праці
80 ЄврСолідарність 11 21ТВО №2 5 Суркова Євгенія Миколаївна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» пенсіонер пенсіонер
81 ЄврСолідарність 12 22ТВО №3 1 Лапта Ігор Іванович Середня Безпартійний ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ“Олімп” Менеджер з постачання зернових культур
82 ЄврСолідарність 13 22ТВО №3 2 Семененко Сергій Миколайович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ пенсіонер пенсіонер
83 ЄврСолідарність 14 22ТВО №3 3 Лимар Наталія Вікторівна Середня професійно-технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарнітьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
84 ЄврСолідарність 15 22ТВО №3 4 Небувайло Алла Йосипівна вища безпартійна пенсіонер пенсіонер
85 ЄврСолідарність 16 22ТВО №3 5 Ковальова Дарʼя Дмитрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» ʼЮта-ліфтʼ ліфтер
86 За майбутнє 1 0перший кандидат 0 Приходін Володимир Васильович Вища Беспартійний Пенсіонер Пенсіонер
87 За майбутнє 2 20ТВО №1 4 Жиліна Ірина Сергіївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
88 За майбутнє 3 20ТВО №1 1 Обілець Назарій Олександрович Професійно - технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
89 За майбутнє 4 20ТВО №1 5 Сниткіна Олена Леонідівна Вища Безпартійна Тавільжанська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів Вчитель
90 За майбутнє 5 20ТВО №1 2 Дорошенко Віктор Іванович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
91 За майбутнє 6 21ТВО №2 1 Курбатов Микола Миколайович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
92 За майбутнє 7 22ТВО №3 1 Смігунов Віталій Володимирович Вища Безпартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
93 За майбутнє 8 22ТВО №3 2 Смігунова Катерина Субхонівна Вища Безпартійна Миколаївська початкова школа Дворічанської селищної ради Харківської області Вчитель
94 За майбутнє 9 21ТВО №2 4 Бабич Оксана Володимирівна Професійно-технічна Безпартійна Дворічанське районне відділення Акціонерного товариства «Харківобленерго» Контролерка з контролю та обліку електроенергії
95 За майбутнє 10 21ТВО №2 5 Пєнцов Микола Сергійович Загальна середня Безпартійний фізична особа - підприємець Худякова С.Г. Касир-операціоніст
96 За майбутнє 11 20ТВО №1 3 Панасюра Валерій Миколайович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
97 За майбутнє 12 20ТВО №1 6 Демченко Валерій Іванович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
98 За майбутнє 13 22ТВО №3 5 Чиркін Сергій Вікторович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
99 За майбутнє 14 22ТВО №3 4 Сємєнцова Тетяна Костянтинівна Вища Безпартійна Друголиманський дошкільний навчальний заклад «Топольок» Дворічанської районної ради Харківської області вихователь
100 За майбутнє 15 21ТВО №2 2 Кулакова Альона Ігорівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна лікарня ветеринарної медицини Головний бухгалтер
101 За майбутнє 16 21ТВО №2 3 Ареф’єв Олександр Миколайович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
102 За майбутнє 17 20ТВО №1 7 Патєєва Людмила Сергіївна Вища Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
103 За майбутнє 18 22ТВО №3 3 Луб’янко Вадим Анатолійович Вища Безпартійний Київське видавництво «BUSINESSKOMПАНЬОН» Журналіст
104 За майбутнє 19 21ТВО №2 6 Шевченко Наталя Петрівна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
105 Батьківщина 1 0перший кандидат 0 Ключко Сергій Валерійович Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
106 Батьківщина 2 21ТВО №2 3 Сердюк Петро Іванович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
107 Батьківщина 3 21ТВО №2 2 Василець Валентина Анатоліївна Вища ВО «Батьківщина» Пенсіонер Пенсіонер
108 Батьківщина 4 21ТВО №2 1 Рибалка Олександр Іванович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
109 Батьківщина 5 20ТВО №1 1 Федосєєв Андрій Вікторович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
110 Батьківщина 6 22ТВО №3 1 Афанасьєв Руслан Іванович Вища Безпартійний ТОВ «Востокагроконтракт» Завідуючий токовим господарством
111 Батьківщина 7 20ТВО №1 2 Таран Оксана Олександрівна Неповна вища ВО «Батьківщина» Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Завхоз
112 Батьківщина 8 22ТВО №3 3 Обухов Сергій Васильович Вища Безпартійний «Обухов і К» Голова фермерського господарства
113 Батьківщина 9 22ТВО №3 2 Бойко Ольга Анатоліївна Вища Безпартійний Декретна відпустка Декретна відпустка
114 Батьківщина 10 22ТВО №3 5 Ярошенко Микола Олексійович Середня Безпартійний ПСП «Виселок» робітник
115 Батьківщина 11 21ТВО №2 4 Василець Ольга Олександрівна Середня спеціальна Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
116 Батьківщина 12 22ТВО №3 4 Пащенко Інна Олександрівна Середня спеціальна Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
117 Батьківщина 13 21ТВО №2 5 Черкасов Віктор Сергійович Середня спеціальна Безпартійний ПСП «Родіна» Механізатор
118 Батьківщина 14 20ТВО №1 5 Слюсар Віталій Вікторович Середня спеціальна Безпартійний Комунальний заклад охорони здоров»я «Дворічанська центральна районна лікарня» Водіій
119 Батьківщина 15 20ТВО №1 4 Васютенко Наталія Вікторівна Середня спеціальна ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
120 Батьківщина 16 20ТВО №1 3 Церахто Максим Олександрович Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
121 ОПЗЖ 1 0перший кандидат 0 Турбаба Галина Григорівна Вища Безпартійна Дворічанська района рада Голова
122 ОПЗЖ 2 20ТВО №1 1 Дорошенко Василь Іванович Вища Член політичної партії ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯʼ Комунальне підприємство «Улибка» Директор
123 ОПЗЖ 3 22ТВО №3 1 Хавелов Іван Петрович Загальна середня Безпартійний Фермерське господарство Хавелов І.П. Голова
124 ОПЗЖ 4 21ТВО №2 1 Лебединський Юрій Вікторович Вища Безпартійний ПСП «Вільшанське» Заступник директора
125 ОПЗЖ 5 20ТВО №1 2 Саранді Наталія Михайлівна Вища Безпартійна Дворічанський ліцей Вчитель української мови та літератури
126 ОПЗЖ 6 22ТВО №3 2 Кулик Микола Вікторович Серднятехнічна Безпартійний ТОВ «Дворічанське Агро» Комірник з паливно-мастильних матеріалів
127 ОПЗЖ 7 20ТВО №1 4 Глотова Людмила Іванівна Вища Безпартійна Дворічанська районна рада Керуюча справами
128 ОПЗЖ 8 20ТВО №1 8 Рябенко Володимир Миколайович Середня спеціальна Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
129 ОПЗЖ 9 20ТВО №1 7 Пєстова Наталія Анатоліївна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
130 ОПЗЖ 10 20ТВО №1 5 Козир Наталя Володимирівна Середня спеціальна Безпартійна Кутьківський сільський будинку культури Директор
131 ОПЗЖ 11 20ТВО №1 3 Скиба Юрій Володимирович Вища Безпартійний ТОВ «ДворічанськеАгро» Директор
132 ОПЗЖ 12 22ТВО №3 4 Халіна Людмила Миколаївна Неповна вища Безпартійна Дитячий дошкільний заклад Богданівської сільські ради Завідувач
133 ОПЗЖ 13 21ТВО №2 9 Євтушик Катерина Павлівна Загальна середня Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
134 ОПЗЖ 14 20ТВО №1 9 Глущенко Юлія Юріївна Середня спеціальна Безпартійна Митрофанівський сільський будинку культури Директор
135 ОПЗЖ 15 21ТВО №2 6 Фурман Іван Дмитрович Неповна вища Безпартійний Мечниківський фельдшерський пункт Фельдшер
136 ОПЗЖ 16 22ТВО №3 3 Базарна Олена Олексіївна Вища Безпартійна ТОВ «Східагроконтракт» Бухгалтер
137 ОПЗЖ 17 22ТВО №3 6 Біляєв Володимир Іванович Загальна середня Безпартійний Кам’янське лісництво ДП ʼКуп’янське лісове господарствоʼ Тракторист
138 ОПЗЖ 18 20ТВО №1 6 Оганесян Грач Дереникович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
139 ОПЗЖ 19 21ТВО №2 3 Мороз Світлана Василівна Вища Безпартійна Тавільжаснька сільські рада Секретар
140 ОПЗЖ 20 21ТВО №2 5 Соломко Наталія Григорівна Середня спецівльна Безпартійна СТОВ «Перемога» Касир-бухгалтер
141 ОПЗЖ 21 21ТВО №2 2 Шахов Олександр Георгійович Вища Безпартійний Тавільжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Учитель
142 ОПЗЖ 22 21ТВО №2 8 Співак Богдан Вікторович Базова вища Безпартійний Сеньківське лісництво ДП ʼКуп’янське лісове господарствоʼ Лісничий
143 ОПЗЖ 23 21ТВО №2 7 Коцур Лілія Вікторівна Вища Безпартійна Мечниківський навчально-виховний комплекс Вихователь
144 ОПЗЖ 24 22ТВО №3 5 Халашевська Зоя Іванівна Вища Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
145 ОПЗЖ 25 22ТВО №3 7 Лихолобова Людмила Олександрівна Середня спеціальтна Безпартійна Кам’янська сільські рада Спеціаліст
146 ОПЗЖ 26 21ТВО №2 4 Вінниченко Олександр Павлович Вища Безпартійний Фермерське госпродарство Віннічека О.П. Голова
147 Слуга народу 1 0перший кандидат 0 Нейман Світлана Володимирівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Керівник апарату
148 Слуга народу 2 20ТВО №1 1 Струков Юрій Миколайович Вища Безпартійний Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Голова
149 Слуга народу 3 22ТВО №3 1 Тамарян Мікаєл Григорович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼАгролігаʼ Директор
150 Слуга народу 4 20ТВО №1 4 Мараховська Олеся Анатоліївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Завідувач загального сектору апарату
151 Слуга народу 5 22ТВО №3 2 Фомін Андрій Євгенович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼДворічанський крайʼ Директор
152 Слуга народу 6 22ТВО №3 6 Макаров Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
153 Слуга народу 7 20ТВО №1 3 Кобилєв Андрій Іванович Вища Безпартійний Національний природній парк ʼДворічанський Тимчасово виконуючий обов’язки директора
154 Слуга народу 8 20ТВО №1 2 Кураш Микола Васильович Вища Безпартійний Приватне підприємство ʼПівніч-2006ʼ Директор
155 Слуга народу 9 20ТВО №1 5 Бологова Тетяна Миколаївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг
156 Слуга народу 10 21ТВО №2 4 Черкасова Валентина Вікторівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальеик відділу культури
157 Слуга народу 11 20ТВО №1 7 Нейман Павло Володимирович Вища Безпартійний Дворічанське відділення Куп’янського міськрайцентру зайнятості Провідний фахівець
158 Слуга народу 12 20ТВО №1 8 Кущ Андрій Георгійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємиць Кущ Андрій Георгійович Фізична особа-підприємиць
159 Слуга народу 13 20ТВО №1 6 Куштим Геннадій Володимирович Вища Безпартійний Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, енергетики та захисту довкілля, головний архітектор
160 Слуга народу 14 22ТВО №3 4 Крейдун Антоніна Олександрівна Середня Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
161 Слуга народу 15 21ТВО №2 6 Потапова Олена Миколаївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Головний бухгалтер
162 Слуга народу 16 21ТВО №2 3 Плескач Олександр Петрович Вища Безпартійний Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник відділу ведення державного Реєстру виборців апарату
163 Слуга народу 17 21ТВО №2 1 Кісільов Олексій Анатолійович Вища Безпартійний Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник служби у справах дітей
164 Слуга народу 18 21ТВО №2 2 Рибалко Євгеній Сергійович Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, енергетики та захисту довкілля
165 Слуга народу 19 20ТВО №1 9 Поліщук Світлана Григорівна Вища Безпартійна Дворічанське відділення ПриватБанка Заступник керуючого
166 Слуга народу 20 21ТВО №2 5 Хаперська Лариса Олександрівна Вища Безпартійна Дворічанське відділення Куп’янського міськрайцентру зайнятості, Провідний фахівець
167 Слуга народу 21 22ТВО №3 3 Уруський Ігор Володимирович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
168 Слуга народу 22 22ТВО №3 5 Смігунова Олена Юріївна Вища Безпартійна Дворічанський районний військовий комісаріат Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів
169 Слуга народу 23 21ТВО №2 9 Зубко Тетяна Миколаївна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Головний спеціаліст сектору з питань по бюджету фінансового відділу
170 Слуга народу 24 21ТВО №2 8 Пишняк Константин Олегович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
171 Слуга народу 25 22ТВО №3 7 Стойка Олена Павлівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області Начальник архівного відділу
172 Слуга народу 26 22ТВО №3 8 Ареп’єв Сергій Михайлович Вища Безпартійний Дворічанське районне Управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Харківській області Начальник
Контакти
вул.Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Куп'янський район, Харківська область, 62702, приміщення адміністративного будинку районної ради, кімната 3
(05750)7-62-93
Дворічанська селищна територіальна виборча комісія Куп'янського району Харківської області >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest